ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP ★ ★

ÜRETİMDEN GELEN GÜÇ

Çiftyıldız Mermer olarak ülkemizin zengin mermer rezervlerini işleyerek birçok sektörün ihtiyacını güçlü bir şekilde karşılıyoruz. Ülkemizin zengin ham madde kaynaklarına sahip olmasının bilinciyle sorumlu bir üretimi benimsiyor, yer altı kaynaklarımızdan ürettiğimiz ürünlerimizi doğru ve verimli bir şekilde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Toplamda 82 bin m² üretim alanı, nitelikli bir ekip.

Tarihçesi eskiye dayanan mermer üretimini gerçekleştirdiğimiz tesislerimizin 70 bin m²’si açık alan, 12 bin m²’si kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. Tam donanımlı entegre tesisimizde ileri teknolojimiz ve 300’ü aşkın nitelikli çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin taleplerine yenilikçi fikirlerimiz ve kaliteli ürünlerimizle cevap veriyoruz.

 

11 farklı ocak, günlük 2 bin m² mermer üretim kapasitesi.

Ülkemizin önemli mermer rezerv potansiyeline sahip Bursa, Bilecik ve Afyon şehirlerindeki 11 mermer ocağımızdan tedarik ettiğimiz ham madde kaynağıyla günlük 2 bin m² değişik renk ve desenlerde mermer üretimi gerçekleştirmekteyiz. Tüm mermer üretim proseslerimiz uluslararası standartlarda sahip olup (CE normlarına uygun), kendi ocaklarımızdan çıkardığımız mermer bloklarımızı tam donanımlı tesislerimizde büyük bir titizlikle işleyerek hayata değer katmak için çalışıyoruz.

İncelik bizim işimiz.

Bir sanat eseri gibi işlediğimiz mermer bloklarını 12 mm’ye kadar ince bir şekilde üretebilme kabiliyetine sahip olup, 44 seleksiyondan oluşan ürün grubumuzla nitelikli bir üretim gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında iç mimariden dekorasyona ve inşaat sektörüne kadar birçok farklı alanlarda tercih edilen seçkin ürünlerimizle geleceği güçlü bir şekilde karşılıyoruz.

 

Hayata değer mermerler Çiftyıldız’da

Uluslararası pazarda da birçok sektör için geniş ürün skalamızla fark yaratırken, 1956 yılından günümüze kadar gelen Yeşil Onyx doğal taşımızla müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz. Kendine özgü yapısıyla doğada nadir bir şekilde bulunan Yeşil Onyx ile estetik ve bir o kadarda güçlü projelerde yer alarak mermerin gücünü sektöre taşıyoruz.

44 farklı ülke, global yetkinlik.

Tam donanımlı entegre tesisimimizle 44 farklı ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.  Ürün gamımızdaki her bir ürünümüz uzun yıllar boyunca ulaşılabilir olup, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an aynı kalite, desen, doku ve standartlarda ürün tedariği gerçekleştirebiliyoruz. Zamanında teslimat kavramı üretim prensiplerimiz için büyük öneme sahip olup, talep edilen ürünlerin teslimatını verilen terminlere göre yönetiyoruz. Bunların yanında geniş depolama alanımız ile üretimimizi güçlendiriyoruz. Her bir projemizde daha fazlası için çalışarak geleceği üretimimizden gelen verimlilik ve sürdürülebilir vizyonumuzla karşılıyoruz.

ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP ★ ★

Ocaklar

3 farklı şehirde 11 farklı ocaktan elde edilen bloklarımız ve 44 seleksiyondan oluşan ürün seçkimiz Çiftyıldız güvencesiyle doğal taş endüstrisine ve ilgili sektörlere sunulmaktadır. Bursa, Bilecik, Afyon merkez işletmelerimizde sağlanan uluslararası standartlarda ham maddelerimiz bünyemizde işlenmek üzere üretim tesislerimize iletilmektedir.

KEMALPAŞA BEYAZI

Bursa M.K.Paşa Güvem Mahallesi 3.KM

SAVANA GRI

Bursa Gürsu Ericek Mahallesi 2,5Km ilerisi

KARACABEY SİYAH

Bursa Karacabey Seyran Mahallesi 1,5 Km ilerisi

TRAVERTEN

Afyon Emirdağ Güney Saray Mahallesi 1Km Öncesi

BURSA KREM BEJ

Bursa M.K.Paşa Doğanalan Mahallesi 2.Km

VICTORIA GREY

Bursa Karacabey Seyran Mahallesi Rüzgarlı Tepe Mevkii

EMPERADOR

Bursa M.K.Paşa Onaç Mahallesi

HARMONY BEIGE

Bilecik Söğüt Harmanköy Mevkii

MOCHA BEIGE

Bursa M.K.Paşa Onaç Mahallesi

YEŞİL ONYX

Bilecik Söğüt Dudaş Yaylası Mevkii

BAL ONYX

Bilecik Söğüt Dudaş Yaylası Mevkii
ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP ★ ★

Fabrikalar

Günlük 2500 m² üretim kapasitesine sahip fabrikalarımızda sadece kendi ocaklarımızdan çıkarılan bloklarımız işlenmektedir. Yüksek kalite standartlarında üretim yapan fabrika yerleşkelerimiz Mustafakemalpaşa ve Söğüt konumlarında bulunmaktadır.

Devecikonağı Fabrika

Bursa M.K.Paşa Devecikonağı Mahallesi 1.Km

Bilecik Fabrika

Bilecik Söğüt Zambak Sokak No:24
ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP ★ ★

Satış Depo

Ham madde temini, ambalajlama ve lojistik aşamaları da dahil olmak üzere birçok sürece dahil olan İstanbul satış depomuz, iş ortaklarımızla birebir iletişim süreçlerini gerçekleştirirken çözüm odaklı bir anlayışla hizmet verilmektedir.

Showroom

Bursa Nilüfer İzmir Yolu 10.Km Ertuğrul Shell İstasyonu

Depo

İstanbul Pendik Ankara Caddesi Yaylar Mevkii Aşevi Karşısı