NEDEN ÇİFTYILDIZ

ÇÜNKÜ

42 YILLIK TECRÜBEMİZ,
Doğaltaş sektöründeki 42 yıllık tecrübemiz ile kazandığımız bilgi birikimimizi dünyanın 42 ülkesinde müşteri memnuniyetine çevirmeyi başarmıştır.

ÜRETİM KALİTEMİZ VE KAPASİTEMİZ,
Grup bünyesindeki her üretim birimi “kaybedeceğimiz her ne olursa olsun kaliteden ödün vermeyeceğiz” anlayışında çalışır ve bu anlayışı desteklemek için tüm üretim birimlerimiz güncel teknoloji ile hazırlanmış makinelerle üretim yapmaktadır.

Günlük 2500m²’ye yakın üretimiz kapasitemiz ve doğru üretim planlaması ile ürün teslimat tarihilerinde sapma yaşatmıyoruz.

DÜNYA MARKASI OLMUŞ ÜRÜNLERİMİZ,
Şehirlerin rengini değiştiren ve kullanımı bir sembol haline gelmiş, dünyanın en iyi beyaz mermerleri arasına girmiş olan KEMALPAŞA BEYAZ‘mız.

Kısa zaman öncesine kadar hiç bilinmeyen ve kullanılmayan ama günümüzde bir çok ülkedeki projelerde ismi ile aranılan ve mimarların vazgeçilmezi SAVANA GRİ‘miz.

Türk doğal taş sektörünün en eski taşlarından biri, saraylarda köşklerde tarihe tanıklık etmiş ve günümüze kadar uzanmış tüm zarafeti, sesiz ama sağlam duruşundan vazgeçmeyen efsane YEŞİL ONYX‘miz

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ,
12 farklı nokta da sağladığımız bloklarımız la 48 seleksiyondan oluşan geniş ürün yelpazemiz.

İSTEK VE İHTİYAÇLARA KISA ZAMANDA CEVABIMIZ
Farklı ülkelerde ve şehirlerde bulunan depolarımız, güçlü organizasyon ve network ağı ile birbirine bağlı
hammade-üretim-yönetim birimlerimiz ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda cevaplama kabiliyetimiz.