ÇİFTYILDIZ MARBLE GROUP ★ ★

Neden Çiftyıldız?

ODAĞIMIZDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VAR.

Yarım asra yaklaşan tecrübemiz ve doğal taş sektöründe edindiğimiz bilgi birikimimizle dünyanın dört bir yanından gelen taleplere çözüm odaklı yaklaşarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞIMIZLA HIZIMIZA HIZ KATIYORUZ.

Üretim tesislerimizde kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla çalışıyor, ileri teknolojik sistemlerle donattığımız üretim birimlerimiz ile bu anlayışı destekliyoruz. Günlük 2500m²’ye ulaşan üretim kapasitemizi doğru üretim planlamasıyla yöneterek teslimat hızımıza hız katıyoruz.

DÜNYA MARKASI OLMUŞ ÜRÜNLERİMİZLE FARK YARATIYORUZ.

Dünyanın en iyi beyaz mermerlerinden biri olan Kemalpaşa Beyaz’ından günümüzde birçok ülke projelerinin ve mimarlarının vazgeçilmezi Savana Gri’sine, Türk doğal taş sektörünün zarafeti ve sağlam duruşuyla dikkat çeken saraylısı Yeşil Onyx’e, yaşam alanlarının en özel köşelerinde yer alan Karacabey Siyah’ına ve Victoria Gri‘sine kadar dünya markası olmuş ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZLE SEKTÖRÜN GÖZDE TEDARİKÇİSİYİZ.

11 farklı noktadan özenle sağladığımız bloklarımız ve 44 seleksiyondan oluşan geniş ürün seçeneklerimiz ve sektör ihtiyaçlarını karşılayacak her renk ve her desene sahip doğal taşlarımızla ülke ticaretine değer katıyoruz.

GENİŞ NETWORK AĞIMIZLA DÜNYANIN HER BİR KÖŞESİNDEYİZ.

Ham madde, üretim ve yönetim birimlerimize bağlı olarak uluslararası müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap veriyor, güçlü network ağımızın avantajlarını var olduğumuz her alanda kullanıyoruz.

DOĞANIN EN DEĞERLİ HEDİYELERİNİ ONA SAYGI GÖSTEREREK KABUL EDİYORUZ.

Tüm profesyonel süreçlerimizi ekolojik sisteme müdahale etmeden yürütmeye önem veriyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratma anlayışıyla hareket ediyor, doğaya saygılı üretimimiz ve doğa dostu lojistik süreçlerimizle yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz.